Jak sprawić, żeby stosy dokumentów zniknęły z biura, a efektywność firmy wzrosła?

Aleksandra Kobusińska

13 października, 2020 2 min czytania

5/5 - (1 vote)

Elektroniczny system zarządzania dokumentacją to narzędzie, które w prosty i szybki sposób pozwoli Ci pozbyć się niechcianym stosów dokumentów oraz usprawni prace montażowe na produkcji.

Zmagasz się z tonami papierów zalegającymi w szafkach w biurze? Męczy Cię codzienne drukowanie milionów instrukcji montażowych, aby pracownicy mieli jasne wytyczne dotyczące swoich zadań? Chciałbyś mieć wszystko zebrane w jednym miejscu i zawsze pod ręką? Nie wiesz jak ogarnąć efektywny system zarządzania dokumentami?

Wydaje się, że znaleźliśmy rozwiązanie na bolączki papierowej dokumentacji.

Zmiana na lepsze

Firma ITgenerator stworzyła narzędzie elektronicznego zarządzania dokumentami. Aplikacja, którą proponujemy to prosty i szybki sposób na dostęp do dokumentacji technicznej i instrukcji montażu. Cyfryzacja dokumentów to w dzisiejszych czasach ,,must have”. To niesamowite usprawnienie pracy zarówno dla kierowników produkcji jak i pracowników stanowisk montażowych.

Każdy z nas doskonale rozumie znane powiedzenie czas to pieniądz. Poprawnie i sprawnie wykonane zadanie zwiększa produktywność oraz daje poczucie satysfakcji. Po co zatem marnować czas, fundusze i nerwy na drukowanie i kartkowanie dokumentacji, kiedy wszystko można zmieścić na ekranie naszego tabletu czy smartfona?

Jak działa nasz system zarządzania dokumentami?

W aplikacji instrukcji dla pracowników produkcji firma ITgenerator proponuje dostęp do elektronicznego zarządzania dokumentami dla każdego. Potrzeba nam tylko narzędzia, jakim jest tablet czy smartfon, jak i konta użytkownika. Wgrywane przez kierownika dokumenty mogą znaleźć się w kilka sekund na kontach montażystów. Dodatkową, bardzo ciekawą i nowoczesną opcją, która jest dostępna w aplikacji jest możliwość wgrywania filmów instruktażowych. Dzięki nim pracownik będzie czuł się pewniej przy wykonywaniu kolejnych etapów montażu. Dostępna jest także funkcja liczenia czasu, jaki zajmuje montaż danego produktu, co zdecydowanie poprawi organizacje pracy na produkcji.

Ważną funkcją aplikacji elektronicznego zarządzania dokumentami jest także możliwość generowania raportów podsumowujących czas i efektywność pracy. Aktualizacji dokumentacji w dowolnym momencie to także jedna z atrakcyjnych opcji systemu. Zahamuje to zatem generowanie kosztów związanych z drukowaniem nowych instrukcji.

Zarządzanie dokumentacją techniczną w formie aplikacji jest proste w obsłudze. Nie potrzeba tu wielogodzinnych szkoleń, za pomocą kilku kliknięć jesteśmy w stanie zmienić rzeczywistość.

Wykorzystanie systemu w praktyce

Świetnym przykładem firmy, która skorzystała naszego systemu zarządzania dokumentacją jest Euroline – firma zajmująca się produkcją mebli, w której zastosowanie znalazły nowoczesne technologie, a także zautomatyzowane systemy magazynowe wysokiego składowania. Meble produkowane w Euroline sprzedawane są w 30 krajach świata, a do ich klienków należy między innymi IKEA.

Jeśli Twoim celem biznesowym jest usprawnienie działania firmy nie wahaj się zerknąć na podstronę produktu, na której znajdziesz więcej informacji oraz szczegółowy opis funkcji elektronicznego systemu zarządzania dokumentami.

 

Oceń ten wpis:
5/5 - (1 vote)

Tworzenie aplikacji - 7 kroków, żeby znaleźć idealny team

Blog

Tworzenie aplikacji - 7 kroków, żeby znaleźć idealny team

5/5 - (1 vote) Tworzenie aplikacji mobilnych to zdecydowanie nie  fizyka kwantowa. Może być proste jak bułka z masłem, ale powinieneś przygotować się na zbudowanie udanego zespołu projektowego. Pogląd, że...

Czytaj dalej