Bezpłatny e-book! "Najczęstsze błędy podczas tworzenia aplikacji mobilnych. Jak ich uniknąć" POBIERZ TERAZ

Rzeczywistość
rozszerzona

darmowy e-book

POBIERZ

Aplikacje mobilne- koszt, pomysł, rozwiązanie

Kacper Kaczmarek

1 września, 2020 2 min czytania

Dzień dobry,

ITgenerator pomoże Ci nie tylko zaprojektować, a także stworzyć aplikację mobilną od A do Z. Aplikacje odpowiadającą na wszystkie Twoje potrzeby. Chcemy, aby każdy klient miał możliwość skorzystania z nowoczesnych technologii, opartych na niezawodnych rozwiązaniach. Wszystkie nasze działania odbywają się w kilku etapach.

Ile kosztuje aplikacja mobilna? 

Wiemy, że aby znaleźć najlepsze rozwiązania oraz przygotować wycenę odpowiadającą na Twoje potrzeby oraz budżet, musimy podejść do tego indywidualnie. Zazwyczaj pierwszym krokiem współpracy są Warsztaty Design Sprint. To na nich istnieje możliwość zweryfikowania swojego pomysłu na aplikację i stworzenia prototypu. Dzięki temu, mamy realną podstawę do stworzenia docelowej aplikacji. Po dokładnej analizie Twoich odpowiedzi na nasze kluczowe pytania dotyczące aplikacji oraz ustalenia ostatecznej listy funkcji i poziomu ich zaawansowania, będziemy w stanie przedstawić Ci wycenę całego procesu.

Dlaczego ITgenerator? 

Na podstawie naszego 10-letniego doświadczenia, dostarczamy aplikacje mobilne dla firm i startupów w wielu branżach. Specjalizujemy się rozwiązaniach mobilnych na wewnętrzny użytek biznesu. Przykładamy dużą wagę do informowania Ciebie jako Klienta, o każdym etapie działań jakie podejmujemy. W ten sposób nic nie pozostawiamy przypadkowi. Korzystamy z wielu narzędzi do komunikacji, aby zadbać o Twój komfort w kontakcie z nami. W tym samym czasie, w ITgenerator pracujemy na najwyższych obrotach, by wszystko działało bez zarzutu.

Czy aplikacja mobilna to najlepsze rozwiązanie?

Aplikacje mobilne stały się najpopularniejszym środkiem do osiągania celów stawianych przez firmy. Za pomocą aplikacji można zadbać o optymalizację procesów w firmie, wzrost lojalności klientów czy wzrostu sprzedaży. Aplikacje mogą służyć również, jako źródło danych analitycznych. Pomagamy naszym Klientom nie tylko wycenić koszt aplikacji lub ją zaprogramować, ale również ich cel staje się naszym celem. Nasza współpraca nie ogranicza się jedynie do wyceny czy programowania, ale również Twój cel, staje się naszym. 

Chcesz lepiej zapoznać się z naszą ofertą? 

Umów się na rozmowę w dogodnym dla Ciebie, terminie klikając w link poniżej. 

Oceń ten wpis:

The complete guide on how to avoid mistakes in creating mobile apps

Ebook - The complete guide on how to avoid mistakes in creating mobile apps

Wszystko co musisz wiedzieć na temat ceny aplikacji

Blog

Wszystko co musisz wiedzieć na temat ceny aplikacji

Jeżeli interesuje Cię stworzenie aplikacji oraz chciałbyś dowiedzieć się jakie komponenty wpływają na jej cenę, w tym artykule znajdziesz najpotrzebniejsze odpowiedzi. Na ceny aplikacji składa się wiele czynników m.in. tworzenie...

Czytaj dalej