Bezpłatny e-book! "Najczęstsze błędy podczas tworzenia aplikacji mobilnych. Jak ich uniknąć" POBIERZ TERAZ

Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Chcesz pracować przy tworzeniu różnorodnych, międzynarodowych aplikacji mobilnych i zdobywać doświadczenie w ciekawych, komercyjnych projektach?

Dobrze trafiłeś!

Kariera ITgenerator

Aktualne oferty pracy

Data ogłoszenia

09/10/2018

Miejsce pracy

Poznań / Zdalnie

Zatrudnienie

Pełny etat

CEO o firmie:

"Zawsze marzyłem, żeby założyć software house nastawiony na ludzi, gdzie zespół dostarcza ponadprzeciętne rozwiązania klientom. Myślę, że po 6 latach mam to czego chciałem.

Firma to dla mnie kombinacja pasji, wiedzy i zespołu profesjonalistów. Naszym celem jest doradzić klientom najlepsze dla nich rozwiązania mobilne, rozwiązać ich problemy i przyczynić się do ich rozwoju. Działamy na zasadzie synergii i bliskiej współpracy z klientem, dostarczając mu oprogramowanie, którego potrzebuje."

Jacek Knaflewski

Kogo szukamy?

Pracowity, dobrze zorganizowany, analityczny umysł, dopiero wchodzący w świat zarządzania projektami, ale znający świat IT, pasjonujący się nim nie mniej niż nie jeden Senior. Poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań i odpowiedzialności za kluczowe projekty, jednocześnie będąc uzupełnieniem i koordynatorem prac doświadczonego zespołu programistów. Jeśli nie możesz spać, bo myślisz o nowych technologiach to zdecydowanie chcemy zaprosić Cię na rozmowę!

Czego oczekujemy?

  • zainteresowanie procesem tworzenia oprogramowania, w tym aplikacji mobilnych i webowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • dobra znajomość metodologii zwinnych zarządzania projektami (Scrum)
  • systematyczność i wysoka produktywność w realizacji przydzielonych zadań
  • wiedza w zakresie testowania oprogramowania
  • ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne
  • podstawowa znajomość pojęć z języka UML do modelowania problemu projektowego i zbierania wymagań

Dodatkowe atuty:

  • półroczne doświadczenie w branży IT
  • znajomość narzędzi zarządzania projektami oraz narzędzi wspomagających proces zarządzania, takich jak Jira, Confluence, Gitlab
  • studia informatyczne

Obowiązki

  • prowadzenie projektów informatycznych
  • przygotowanie specyfikacji funkcjonalnych
  • odpowiedzialność za terminową realizację przydzielonych projektów
  • organizacja i nadzór nad pracami wykonywanymi przez zespół projektowy
  • przydzielanie zadań i monitorowanie realizacji
  • tworzenie planów projektów, monitorowanie postępów, sprawozdawczość
  • dbałość o przepływ dokumentacji i informacji w zespole
  • dbałość o dobre relacje z klientem i zespołem projektowym
  • pełnienie funkcji moderatora podczas warsztatów z klientami

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie 3 500 - 5 000 zł netto + VAT (B2B) w zależności od doświadczenia lub możliwość innych form zatrudnienia
  • MacBook lub Dell
  • praca przy złożonych, zróżnicowanych projektach dla klientów z kraju i zagranicy
  • dołączenie do zespołu profesjonalistów, którzy zaprojektowali oraz napisali kod dla ponad 120 aplikacji mobilnych i webowych
  • możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach pracy
  • przyjazna atmosfera tworzona przez prawdziwych pasjonatów nowych technologii
  • wyjazdy na konferencje tematyczne oraz spotkania integracyjne
  • pakiet medyczny

Wyślij swoje CV

Dołącz do grona profesjonalistów

Wybierz stanowisko:

Limit wielkości pliku to 2MB

Zbuduj swoją przyszłość
z właściwym zespołem