Aplikacje dla biznesu i przemysłu to nasza specjalność i efekt wielu lat doświadczenia!

W 2003 roku Jacek rozpoczął pracę w międzynarodowym zespole projektującym system zarządzania sterowaniem i kontrolą produkcji dla jednej z największych fabryk stali w Finlandii. Sukces skomplikowanego przedsięwzięcia szybko przyniósł kolejne realizacje dla przemysłu m.in. w Chinach, Korei Południowej, a także Indiach, Holandii i Niemczech. Złożone procesy projektowania, wdrażania i szkolenia zespołów produkcyjnych sprawiły, że jego unikalne doświadczenie szybko przełożyło się na kolejne innowacyjne projekty. W 2013 roku założył własną firmę, która wspiera przedsiębiorstwa w automatyzacji procesów produkcyjnych i implementacji złożonych technologii.

Za sukcesem ITgenerator stoi przede wszystkim gruntowne, technologiczne doświadczenie w bardzo wymagającej branży oraz pielęgnowane od początku we wszystkich członkach zespołu wartości.

Najważniejsze jest, aby każda z aplikacji rozwiązywała problem jej użytkowników oraz przynosiła realne korzyści dla biznesu.

Jacek Knaflewski CEO/CTO

160+

stworzonych aplikacji

10+

lat doświadczenia

5.0

ocena w serwisie Clutch

Projektujemy doświadczenia i niezawodne workflow dla biznesu

Dwa lata później prosto z Sydney do zespołu dołącza Anna, która już od ponad 6 lat współtworzy ITgenerator. Wyspecjalizowała się w budowaniu trwałych relacji B2B oraz tworzeniu strategii rozwoju produktów mobilnych. Jako IT Project Manager miała również możliwość zetknięcia się z realnymi problemami klientów z wielu branż. Teraz zajmuje się prowadzeniem Warsztatów Design Sprint, projektowaniem funkcjonalnym (UX) oraz dostosowywaniem aplikacji biznesowych ITgenerator do potrzeb ich klientów.

Aplikacje, które odniosły sukces, były dobrze zaprojektowane i zakodowane. W aplikacjach, które poniosły porażkę kod mógł być poprawny, nie były one jednak projektowane z myślą o najważniejszym - użytkowniku.

Anna Bering Head of Products

Koncepcja i strategia

Na tym etapie określane są potrzeby i problemy, jakie aplikacja ma rozwiązać oraz jakie korzyści ma przynieść użytkownikom. Doprecyzowane zostają kwestie techniczne, formalne, zakres projektu oraz sposób jego prowadzenia.

Projektowanie UX/UI

UX, czyli User Experience to podstawa intuicyjnego korzystania z aplikacji. To umiejscowienie poszczególnych funkcji aplikacji na czarno-białych ekranach, symbolizujących ekrany gotowego produktu. UI to grafika, fonty, kolory… to cechy, które odróżniają elementy od siebie, nadając im niepowtarzalny charakter.

Product Management

Ten etap określić można jako pracę z produktem w ciągu całego cyklu życia od wytworzenia, wprowadzenia na rynek, rozwój aż po jego monetyzację W skrócie od pomysłu do wycofania z rynku.

Słuchamy klientów i usprawniamy ich codzienną pracę

Następnie przygotowany projekt trafia do Michała, który odpowiedzialny jest za jego realizację wraz z programistami. Na co dzień to on jest w stałym kontakcie z klientem
i skupia się na dostarczeniu gotowych rozwiązań. Wie jak to zrobić, bo sam był kiedyś po drugiej stronie - zarówno jako założyciel jak i jeden z pracowników dużego zagranicznego startupu.

Specyfikacja

Podczas sporządzania dokumentu, należy zawrzeć w nim wszystkie informacje takie jak opis funkcji, ekranów czy technologii. Dobrze rozpisana dokumentacja techniczna powinna być zrozumiała
i uniwersalna.

Zarządzanie projektem

Właściwy dobór metod zarządzania umożliwia optymalny wybór efektywnego sposobu prowadzenia projektu zintegrowanego ze środowiskiem działania przedsiębiorstwa i skalowalnego do wielkości i złożoności projektu.

Komunikacja z klientem

Zaczyna się już na etapie przygotowywania briefu, i trwa aż do wdrożenia aplikacji, a nawet po nim - w ramach serwisu. Dzięki sprawnej komunikacji, którą zapewniamy projekt szybko posuwa się naprzód. Forma i częstotliwość systematycznej komunikacji dobierana jest do potrzeb i preferencji klienta.

Dbanie o poprawny przepływ informacji między klientami, a programistami to moje główne zadanie. Skupiam się także na zrozumieniu potrzeb klienta i tłumaczeniu ich na język techniczny, aby projekt odniósł sukces.

Michał Witkowski Head of Project Management

Amazon

Wdrażamy aplikacje dla największych firm w Polsce i na świecie

W portfolio ITgenerator można znaleźć wiele skrajnie różnych projektów i wdrożeń z branży logistycznej, produkcyjnej czy medycznej, ale również aplikacje B2C, komercyjne i startupy. Praca nad tak zróżnicowanymi projektami dała nam ogromne doświadczenie i know-how kwestiach doboru technologii, tworzenia baz danych i integracji z zewnętrznymi systemami.

Bartosz Dworkiewicz Senior Frontend Backend Developer

Integracja z systemami

Wdrożenie aplikacji do firm korzystających z innych systemów informatycznych nie stanowi problemu. Dzięki integracji, możliwa jest współpraca rozwiązań używanych dotychczas w przedsiębiorstwie, z nowym systemem ITgenerator.

Backend

Backend jest przede wszystkim odpowiedzialny za komunikację między aplikacjami i serwerem. To część aplikacji, której nie widać po uruchomieniu, czyli jej część serwerowa. Bez tego kluczowego elementu prawidłowe działanie aplikacji nie byłoby możliwe. To właśnie tutaj obsługiwane są wszelkie dane przetwarzane w systemie danej aplikacji, wpisywane są do bazy danych, a potem są z niej odczytywane.

Frontend

To wygląd i sposób poruszania się po aplikacji, czyli część aplikacji odpowiadająca za interakcję z użytkownikiem. Innymi słowy - wszystko co finalnie widzimy na ekranie monitora, smartfona czy tabletu.

Mamy zgrany zespół niezawodych programistów

Nasi programiści specjalizują się w konkretnych technologiach, co zapewnia bezpieczną i dynamiczną współpracę. Mogą pochwalić się licznymi, udanymi projektami oraz długim stażem pracy w firmie, za którymi idą wzajemne zaufanie i wsparcie. Dzięki dużemu doświadczeniu cechuje ich profesjonalizm i zwinność w programowaniu.

Android

Tomasz Antkowiak Senior Android Developer

Eugeny Hill Senior iOS Developer

iOS

Quality Assurance

Wojtek Krycia Quality Assurance Specialist

Przekonaj się w praktyce

  • razem stworzymy innowacyjny projekt gotowy do wdrożenia
  • w kompleksowy sposób przeprowadzimy Cię przez cały proces
  • zostaniemy Twoim wsparciem po wdrożeniu
  • jesteśmy partnerem biznesowym na lata