Tworzenie aplikacji mobilnych Android

Java / Android

Z systemem operacyjnym Android Twój biznes
osiąganie nowe możliwości.

Różnorodne projekty i miliony linijek napisanego kodu umożliwiły nam wejście na najwyższy poziom w programowaniu na Android.

Każda zrealizowana przez nas aplikacja cechuje się przyjaznym interfejsem graficznym oraz logicznym układem funkcji.

Rozbudowane testy użyteczności dają nam pewność, że oddajemy produkty
spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Tworzenie aplikacji mobilnych Android

ITgenerator to zespół profesjonalistów i pasjonatów z zakresu projektowania aplikacji Android. Nasze doświadczenie oraz pasja pozwoliło nam stworzyć dedykowane potrzebom Klientów innowacyjne rozwiązania pozwalające zaproponować naszym odbiorcom całkowite spełnienie ich oczekiwań w zakresie tworzenia aplikacji Android. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania i technologie, dostarczając Klientom w pełni spełniające ich oczekiwania rozwiązania. Aplikacje mobilne Android wychodzące spod rąk naszego zespołu doświadczonego zespołu gwarantują pełną funkcjonalność oraz przyjazny interfejs oraz intuicyjne użytkowanie. Dzięki temu z łatwością rozwiniesz swój biznes przy pomocy aplikacji mobilnych Android.

Tworzenie aplikacji Android
Tworzenie aplikacji na Androida

Testy, testy, testy czyli tworzenie aplikacji Android vs. Ich użyteczność

Mamy całkowitą świadomość zmieniających się preferencji użytkowników aplikacji mobilnych. Dlatego też programowanie na Androida to dopiero pierwszy krok dla uzyskania najlepszego rozwiązania dla Twojej działalności. Szczegółowo analizujemy i weryfikujemy każdą aplikację pod kątem użyteczności UX/UI, abyś mógł mieć pewność, że otrzymujesz produkt w pełni dopasowany do oczekiwań dzisiejszego konsumenta.

Aplikacja mobilna Android utworzona. Co dalej?

To dopiero początek. Programowanie na Androida nie miałoby również sensu bez możliwości dalszego rozwoju aplikacji. Oferujemy naszym Klientom wsparcie oraz prowadzenie aplikacji przez cały czas jej życia. Współpraca z ITgenerator to pewność, że Twoja aplikacja na Androida będzie aktualizowana oraz stale dostosowywana do zmieniających się warunków oraz oczekiwań Klientów. Sprawdź co jeszcze przyniesie Ci współpraca z nami.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dedykowany projekt graficzny UX/UI

Dedykowany projekt
graficzny UX/UI

Programowanie aplikacji Android

Programowanie aplikacji
Android

Testowanie aplikacji Android

Testowanie aplikacji
Android

Rozwój i utrzymanie

Rozwój i utrzymanie

Tworzenie aplikacji Android
Języki programowania

Języki programowania

Java, Kotlin

Technologie

Technologie

Android SDK, Android Native Dev Kit

Środowisko programowania

Środowisko programowania

Android Studio

Systemy operacyjne

Systemy operacyjne

Android 4.4 - 8.0

Bazy danych

Bazy danych

SQLite, Realm Database

Health Monitoring Online

System do monitorowania stanu zdrowia oraz przechowywania danych medycznych składający się z aplikacji na dwa systemy Android oraz iOS, aplikacji webowej dla doktorów oraz panelu administracyjnego.

Wyzwanie

Stworzenie aplikacji mobilnej, która dzięki integracji z urządzeniami do pomiarów stanu zdrowia będzie gromadzić aktualne dane dotyczące stanu zdrowia, kondycji fizycznej oraz przechowywać dane medyczne. Najważniejsza w działaniu systemu jest integracja z panelem doktora, który na bieżąco będzie miał dostęp do wyników swoich pacjentów oraz wymiana informacji ze znajomymi i rodziną.

Technologie

Android / JAVA, iOS / Swift, ASP.NET Web API 2, SQL Server, Angular 4, HTML5, SSL

Realizacja

100 dni

Opinia klienta

“Dzięki aplikacji mobilnej HMO klienci klinik, lekarze oraz pacjenci
w Wielkiej Brytanii są nareszcie zintegrowani i mogą w szybki i łatwy sposób wymieniać się informacjami o aktualnym stanie zdrowia. Mamy w planach kolejne funkcjonalności i nadal będziemy wspólnie rozwijać ten projekt.”

HMO Case

Powiązane usługi

Aplikacje mobilne iOS

Aplikacje
mobilne iOS

Zobacz więcej
Projektowanie UX/UI

Projektowanie
UX/UI

Zobacz więcej