Tworzenie aplikacji mobilnych iOS

iOS

Z systemem operacyjnym iOS Twój biznes
zyska nowe możliwości.

Programowanie na iOS wymaga cierpliwości i ciągłego doskonalenia umiejętności wraz z rozwojem systemu.

Produkt końcowy w postaci aplikacji z wyszukanym interfejsem graficznym doceniają nasi klienci z przekroju różnych branż.

To co nas wyróżnia na rynku to publikacje po rozbudowanych testach użyteczności,
dzięki czemu nasze aplikacje są wolne od błędów.

Szybki rozwój marketingu mobilnego wywołuje pilną potrzebę modyfikacji koncepcji i rozwoju kanałów dotarcia do Klienta. Komunikacja z Klientem jest bowiem niezmiernie istotna w procesie reklamy i marketingu. Coraz bardziej powszechne aplikacje mobilne ios przygotowywane przez doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny programowania są doskonałą odpowiedzią na zmieniające się dynamicznie potrzeby Klientów oraz wymagania nowoczesnego biznesu. Tworzenie aplikacji ios wymaga ścisłej współpracy na linii developer – zleceniodawca. Bowiem jedynie w warunkach pełnej i czytelnej komunikacji uda się stworzyć aplikacje mobilne ios w pełni spełniające oczekiwania. ITGenerator to wyjątkowa grupa specjalistów z wielu dziedzin, programistów, testerów, ale także specjalistów UX/UI, doświadczonych marketingowców i PR-owców, którzy wspólnie pracują dla jednego celu – sukcesu Twojej aplikacji. Tworzenie aplikacji na ios z ITGenerator to pewność najwyższej jakości i zadowolenia użytkownika.

Tworzenie aplikacji iOS
Tworzenie aplikacji na iOS

Tworzenie aplikacji ios z ITGenerator

Współpraca z ITGenerator w zakresie tworzenia aplikacji na ios jest złożonym procesem, w ramach którego budujemy aplikacje przyjazne użytkownikowi, zaawansowane technologicznie, z doskonałym interfejsem. Nasze projekty poddajemy szczegółowym badaniom UX/UI, aby odnaleźć wszelkie konieczne do zmiany elementy. Aplikacje mobilne ios tworzone przez naszych programistów są nowoczesne, funkcjonalne i w pełni satysfakcjonujące oraz przyjazne użytkownikom. Aplikacje mobilne ios od ITGenerator to kolejny krok na drodze do spektakularnego rozwoju Twojego biznesu.

Utworzenie aplikacji ios to dopiero początek

Nasza oferta to nie tylko napisanie kodu. W ramach usługi otrzymasz profesjonalne testy użyteczności, a także niezwykle istotne dla każdego biznesu wsparcie developerskie przez cały czas życia aplikacji. Zapraszamy do współpracy z ITGenerator. Porozmawiajmy o Twoich celach i planach związanych z wykorzystaniem aplikacji mobilnych ios. Jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dedykowany projekt graficzny UX/UI

Dedykowany projekt
graficzny UX/UI

Programowanie aplikacji iOS

Programowanie aplikacji
iOS

Testowanie aplikacji iOS

Testowanie aplikacji
iOS

Rozwój i utrzymanie

Rozwój i utrzymanie

Tworzenie aplikacji iOS
Języki programowania

Języki programowania

Swift, Objective-C

Technologie

Technologie

iOS SDK, iOS Native Dev Kit

Środowisko programowania

Środowisko programowania

Xcode

Systemy operacyjne

Systemy operacyjne

od iOS 9.0

Bazy danych

Bazy danych

SQLite, Core Data, Realm Database

Josera

Aplikacja sprzedażowa na system iOS składająca się z aplikacji mobilnej na iPady oraz panelu administracyjnego służąca do tworzenia oferty handlowej wewnątrz firmy.

Wyzwanie

Usprawnienie pracy przedstawicieli handlowych. Stworzenie aplikacji mobilnej, która zoptymalizuje tworzenie i przedstawianie oferty handlowej oraz monitorowania pracowników i tworzenia raportów.

Technologie

iOS / Swift, ASP.NET Web API 2, SQL Server, Angular 4, HTML5, SSL

Realizacja

20 dni

Opinia klienta

“Aplikacja działa sprawnie i jest intuicyjna, a jej funkcjonalności są zgodne z naszymi oczekiwaniami. Dzięki niej nasi sprzedawcy mogą w szybki i skuteczny sposób tworzyć naszym klientom wyceny. Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę!”

Josera Case

Powiązane usługi

Aplikacje mobilne iOS

Aplikacje
mobilne Android

Zobacz więcej
Projektowanie UX/UI

Projektowanie
UX/UI

Zobacz więcej