Rzeczywistość
rozszerzona w elektronicznym
paszporcie

Opis projektu

Aplikacja mobilna na smartfony i tablety z systemem Android stworzona na potrzeby prezentacji produktu firmy Veridos – ich innowacyjnego, elektronicznego paszportu.

Aplikacja po użyciu aparatu smartfona i wycelowaniu go w poszczególne elementy eletronicznego paszportu Veridos wyświetla szereg animacji wizualizujących za pomocą rzeczywistości rozszerzonej (AR) wszystkie jego zabezpieczenia.

Celem stworzenia aplikacji było zaprezentowanie produktu w wyjątkowej i niezwykle ciekawej formie, co ostatecznie przełożyło się na sprzedaż. Aplikacja została użyta podczas prezentacji prezesa firmy najważniejszym przedstawicielom państwa Bangladesz.

Usługi w tym projekcie

Testy Funkcjonalne Testy
funkcjonalne

Funkcje

  • Wyświetlanie zabezpieczeń paszportu elektronicznego w postaci animacji, dzięki wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej (AR): Animacja poruszającej się flagi Bangladeszu Pływająca lilia Szkło powiększające przedstawiające powiększony okrąg Animacja UV Pieczęć Bangladeszu Zdjęcie osoby wykonane laserem Elementy interaktywne i efekt tęczy Data urodzenia na zdjęciu po prawej stronie Wyświetlanie paska jak w banknotach Animacja tagu RFID Brytyjski lektor

Technologie

Kotlin

Unity 3D

Visual Studio

Zespół

Analiza ekspercka 1x Project Manager
Analiza ekspercka 1x Programista Android
Analiza ekspercka 1x Quality Assurance Specialist

Podobne projekty

Volkswagen – Ścieżka Technologiczna w fabryce samochodów

Gra mobilna / Wirtualna Rzeczywistość