Realizuj cele biznesowe
z pomocą gier mobilnych

Zostań naszym 131 Klientem i skorzystaj
z 10-letniego doświadczenia.

Gry mobilne 2D & 3D

Gry mobilne 2D & 3D

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami, aby projektować interfejs gier mobilnych w 2D i 3D.

Gry jedno i wieloosobowe

Gry jedno i wieloosobowe

Nasi programiści mają kompetencje w tworzeniu różnorodnych scenariuszy gier, które mogą angażować zarówno jednego, jak i wielu użytkowników.

Strategie monetyzacji gier

Strategie monetyzacji gier

Poznaj strategie angażowania użytkowników oraz opcje monetyzacji różnych typów gier czerpiąc z wiedzy naszych ekspertów.

Tworzenie gier mobilnych dla wymagających użytkowników

Gra, jako najpopularnijesza kategoria aplikacji, ma potencjał dotarcia do ogromnej ilości użytkowników. Niezależnie od tego, czy mają doczynienia z przypadkową układanką, czy też wciągają się w interaktywną fabułę, użytkownicy mobilnych urządzeń uwielbiają gry.

Tworzenie gier mobilnych

Realizacja planów i celów biznesowych przy pomocy gier na Androida czy ios to doskonały sposób na dotarcie do nowych klientów. Dzięki zaangażowaniu klienta poprzez gry mobilne można zbudować i utrzymać znajomość marki lub produktu na wysokim poziomie, co przekłada się na jego decyzje zakupowe. Gry mobilne posiadają wiele zalet dla marketingu, co więcej tzw. advertgaming jest jednym z najszybciej rozwijających się działów marketingu online. Dlatego też warto postawić na działania w zakresie gier mobilnych i wykorzystać ten kanał komunikacji z klientem dla zwiększenia swojej obecności na rynku.

ITGenerator zaprasza do współpracy w ramach tworzenia gier mobilnych na każdy system operacyjny.

Specjalizujemy się w kompleksowym budowaniu scenariuszy, projektowaniu, tworzeniu gier mobilnych i wdrażaniu ich w życie. Gry mobilne to najpopularniejsze aplikacje mobilne, których potencjał marketingowy jest ogromny. Wbrew pozorom, tworzenie gier mobilnych nie jest targetowane wyłącznie na młodych użytkowników aplikacji. Z popularnych gier na urządzenia mobilne korzystają klienci w każdym wieku. Wykorzystaj potencjał, jaki daje advertgaming i współpracuj z nami w zakresie tworzenia gier mobilnych. Oferujemy kompleksową usługę, w skład której wchodzi przygotowanie ciekawego scenariusza, postaci, animacja oraz utworzenie różnych poziomów trudności gry. Tworzenie gier mobilnych z ITGenerator to pewność, że twój pomysł zyska wspaniałą, angażującą formę rozgrywki dla jednego lub wielu graczy. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz kompleksowość usług stanowią o najwyższej jakości w zakresie tworzenia gier mobilnych. Zapraszamy do współpracy.

Rodzaje gier

Gry edukacyjne
Edukacyjne
Gry biznesowe
Biznesowe
Gry Virtual Reality
Virtual Reality
Gry Quiz
Quizy

Projektowanie gier mobilnych

Programowanie gier mobilnych

ITgenerator pomaga klientom wdrażać pomysły na gry i budować ciekawe rozwiązania zgodnie z ich specyficznymi wymaganiami. Tworzymy gry wieloplatformowe i aplikacje VR głównie w oparciu o Unity.

Dzięki silnikowi Unity, możemy w sprawny sposób zaprojektować gry dla urządzeń mobilnych, Internetu i komputerów stacjonarnych, we wszytkich głównych systemach operacyjnych oraz opublikować grę w krótkim czasie na wielu platformach. Mając ekspertów, którzy biegle wykorzystują najnowsze silniki do tworzenia gier, jesteśmy w stanie kreować niezapomniane wrażenia dla użytkowników.

Unity

Unity

Cocos2D

Cocos2D

Cocos2DX

Cocos2DX

GameMaker

GameMaker

OpenGL ES

OpenGL ES

Jak tworzymy gry?

Sprawdź naszą metodologię cenioną przez klientów z Polski i Europy.

Koncepcja i specyfikacja
Grafika i funkcjonalności
Programowanie i testowanie
Wdrożenie i rozwój

1. Koncepcja
i specyfikacja

Spotkanie osobiste lub na Skype w celu omówienia projektu i propozycji odpowiednich rozwiązań. Tworzenie koncepcji i specyfikacji funkcjonalnej oraz podpisanie umowy.

2. Projekt graficzny
i prototyp

Tworzenie projektu graficznego UX/UI dla ekranów gry mobilnej. Projektanci gier dostarczą Ci specjalnie zaprojektowany prototyp dla żądanej platformy.

3. Programowanie
i testowanie

Tworzenie oprogramowania oraz realizacja testów wydajności oprogramowania. Stały kontakt z zespołem przez komunikator Slack oraz podgląd przebiegu prac, dzięki programowi Jira.

4. Wdrożenie
i rozwój

Publikacja gry i zebranie pierwszych opinii od użytkowników. Działania związane z rozwojem i utrzymaniem oprogramowania. Tworzenie dalszych etapów rozwoju gry wraz z terminami ich implementacji.

Jak działamy?

Sprawdź naszą metodologię cenioną przez klientów z Polski i Europy.

Koncepcja i specyfikacja

1. Koncepcja
i specyfikacja

Spotkanie osobiste lub na Skype w celu omówienia projektu i propozycji odpowiednich rozwiązań. Tworzenie koncepcji i specyfikacji funkcjonalnej oraz podpisanie umowy.

Grafika i funkcjonalności

2. Grafika
i funkcjonalności

Tworzenie projektu graficznego UX/UI dla ekranów aplikacji mobilnej. Podział prac programistycznych na 2-tygodniowe sprinty według metodologii Scrum.

Programowanie i testowanie

3. Programowanie
i testowanie

Tworzenie oprogramowania przez dedykowany zespół programistów. Stały kontakt z zespołem przez komunikator Slack oraz podgląd przebiegu prac, dzięki programowi Jira.

Wdrożenie i rozwój

4. Wdrożenie
i rozwój

Realizacja wewnętrznych testów automatycznych. Czas na ostateczne uwagi i poprawki. Publikacja aplikacji mobilnej w sklepach Google Play, App Store lub wewnątrz firmy.

Aplikacja szkoleniowa

na wewnętrzny użytek firmy Volskwagen

Wyzwanie

Aplikacja mobilna na tablety działająca w integracji z beaconami stworzona na wewnętrzny użytek firmy Volkswagen. Przedstawia ona proces produkcyjny osobom zwiedzającym fabrykę i pracownikom oraz możliwia udział w grach edukacyjnych. Dodatkowo, w sposób interaktywny (mini gry oraz quizy) uczy najważniejszych czynności wchodzących w skład procesu produkcyjnego (spawanie, malowanie, montaż, pomiary, kontrola jakości i utrzymanie ruchu).

Technologie

Unity, Android, Java, Visual Studio, C#

Realizacja

30 dni

Opinia klienta

“Mieliśmy bardzo dużo szczęścia zlecając realizację firmie ITgenerator. Projekt wymagał dużej wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin IT takich jak: aplikacje dla biznesu, wizualizacja procesów technologicznych, gry firmowe oraz lokalizacja w budynkach przy użyciu beaconów. Mimo bardzo napiętego terminu, który wydawał się nam wręcz nierealny, zespołowi ITgenerator udało się z sukcesem wdrożyć całość w mniej niż miesiąc. Co więcej doradzili nam kilka świetnych rozwiązań, które zwiększyły atrakcyjność i zaangażowanie użytkowników.”

Sprawdź ile będzie kosztować Twoja gra mobilna!

Powiązane usługi

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Zobacz więcej
Aplikacje webowe

Aplikacje webowe

Zobacz więcej